Intencje

poniedziałek
20-05-2019

  • 06:30 + Helena Ostrych, Marianna Skibińska.

  • 07:00 + Stanisław Bystrosz, zmarli jego rodzice, Wiktoria Jan Grochowscy.

  • 17:30 + Andrzej Drąg - msza św. zamówiona z racji pogrzebu przez chrzestną z rodziną.

  • 17:30 + Krystyna Chojnacka - msza św. zamówiona z racji pogrzebu przez córkę z rodziną i uczestników pogrzebu.

  • 18:00 + Zofia Władysław Kaźmierczak.

  • 18:00 + Jan Lasota - 1. rocznica śmierci.

wtorek
21-05-2019

  • 06:30 + Bronisława Tadeusz Frączkowscy, zmarli z rodzin Zygmuntów, Gierasów i Frączkowskich.

  • 07:00 + Irena Władysław Władysława Żurawscy, zmarli z rodzin Bednarczyków, Kamodów, Skupińskich, Wojciechowskich i Stępniów.

  • 17:30 + Ewa Zbigniew Waliszewscy, Kazimierz Matelski.

  • 17:30 + Anna Juchniewicz, Janina Andrzej Juchniewicz, Tadeusz Juchniewicz.

  • 18:00 + Dominik /3. rocznica śmierci/ Zofia Antoni Piotr Włodarczyk.

środa
22-05-2019

  • 06:30 + Ewa Wójcik - msza św. zamówiona przez rodzinę i uczestników pogrzebu.

  • 07:00 + Filomena Zygmunt Zbigniew Figat, zmarli z rodziny Figatów.

  • 17:30 + Irena Stanisław Marek Okońscy.

  • 17:30 + Teresa Józef Szafran, Jan Górecki.

  • 18:00 Msza św. dziękczynna z racji 30. rocznicy urodzin Mileny i Bartłomieja, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego dla Jubilatów oraz Ich rodziny.

czwartek
23-05-2019

  • 06:30 + Jadwiga Gajewska - msza św. zamówiona przez rodzinę i uczestników pogrzebu.

  • 07:00 + Dorota Krzywkowska, Helena Szymczak, Stanisława Klimczak.

  • 17:30 + Teresa Kupińska.

  • 17:30 + Karyna Gajl-Martyniak, zmarli z rodziny Gajlów.

  • 18:00 + Sabina Bolesław Bartosik.

piątek
24-05-2019

  • 06:30 + Małgorzata Kotwica.

  • 07:00 + Krystyna Stępień - 6. rocznica śmierci.

  • 17:30 + Helena Wiesław WITEK.

  • 17:30 + Anna Wójcik.

  • 18:00 + Janusz Seweryniak, Stanisław Zając, Maria Marian Krupińscy.

  • 18:00 + Edward Jacaszek, zmarli z rodziny Jacaszków.

sobota
25-05-2019

  • 06:30 + Aurelia Marian Szkudlarek, Zofia Józef Grabarczyk.

  • 06:30 + Zofia Gałaj, Genowefa Sylwester Andrzej Kocik.

  • 07:00 + Genowefa Stanisław Tłuczek, Genowefa Franciszek Bonar.

  • 07:00 + Marianna Stefan Stoszek.

  • 18:00 + Stanisław Czechowicz, Janina Józef Tadeusz Ryło.

  • 18:00 + Lucyna Stanisław Pacholczyk.