Intencje

poniedziałek
25-03-2019

  • 06:30 + Stefan Wrona - 25. greg.

  • 07:00 + Marianna Władysława Franciszek Stefan Sagańscy.

  • 17:00 + Katarzyna Jan Józef Pych, Marek Kwaśny, Janusz Reszpondek, zmarli z rodziny Reszpondków.

  • 17:00 + Maria Walczewska, zmarli z rodzin Walczewskich, Kwiatkowskich, Zamojskich i Cianciarów.

  • 18:00 + Teresa Idler, zmarli z rodziny Miłodrowskich, Krystyna Chodyra, Józefa Maciejczak.

  • 18:00 + Zofia Cecylia Jan Rachwał, Waldemar Henryk Katarzyna Kaczmarek.

wtorek
26-03-2019

  • 06:30 + Stefan Wrona - 26. greg.

  • 07:00 Msza św. dziękczynna w kolejną rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Józefy i Henryka Zysiaków, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Jasnogórskiej, łaskę zdrowia i wszelkie potrzebne dary na dalsze lata życia Jubilatów oraz Ich rodziny.

  • 17:30 + Adam Reniec, zmarli z rodziny Reńców, Józef Antoni Sadowscy, zmarli z rodziny Sadowskich, Tomasz Wencka.

  • 17:30 + Marianna Adam Pacucha, Ireneusz Zdzisław Stefania Hekert.

  • 18:00 + Honorata Bielecka.

środa
27-03-2019

  • 06:30 + Stefan Wrona - 27. greg.

  • 07:00 + Marianna Kmiecik - msza św. zamówiona z racji pogrzebu przez sąsiadów z bloku nr 210.

  • 17:30 + Janina /5. rocznica śmierci/ Jan Dalba.

  • 17:30 + Wanda Kolbus - msza św. zamówiona z racji pogrzebu przez synów z rodzinami.

  • 18:00 Msza św. dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy, łaskę zdrowia i potrzebne dary Ducha Świętego dla Ewy i Adama oraz Ich rodzin.

czwartek
28-03-2019

  • 06:30 + Grażyna Maria Bolesław Ochoccy.

  • 07:00 + Stefan Wrona - 28. greg.

  • 17:30 + Stanisław Kamecki, zmarli z rodzin Kameckich i Małolepszych.

  • 17:30 + Janina Anna Juchniewicz - msza św. zamówiona z racji pogrzebu przez Halinę z rodziną; + Andrzej Tadeusz Juchniewicz.

  • 18:00 + Maria Ćwik.

piątek
29-03-2019

  • 06:30 + Stefan Wrona - 29. greg.

  • 07:00 + Cyryla Skupińska, Jan Skupiński.

  • 17:00 + Józef Drzazga, Franciszka Gajda, zmarli z rodziny Nowaków, Janina Krakowiak.

  • 17:00 + Leokadia Krysiak - msza św. zamówiona z racji pogrzebu przez VI Koło Żywego Różańca p.w. św. Kingi.

  • 18:00 + Feliks Lauk, zmarli z rodzin Lauków i Margasów.

  • 18:00 + Anna Stanisław Edward Stanisława Sobieszkoda, Czesława Claudia Klenner, Marianna Stefan Jerzy Kubiak, Elżbieta Minejko.

sobota
30-03-2019

  • 06:30 + Stefan Wrona - 30. greg. /zakończenie/.

  • 07:00 + Halina Maksimowicz - 11. rocznica śmierci.

  • 07:00 + Jadwiga Jerzy Kotyńscy.

  • 07:00 + Leopold Herian - msza św. zamówiona z racji pogrzebu przez brata Adama z żoną i dziećmi.

  • 18:00 + Wojciech Zygmunt Zofia Jan Ułanowicz, Walenty Tekla Grams, Urszula Zbigniew Janiszewscy.

  • 18:00 + Elżbieta Kunst.