Intencje

poniedziałek
10-12-2018

  • 06:30 + Stefan Baranowski, zmarli z rodziny Baranowskich.

  • 07:15 + Maciej Pluta - 10. greg.

  • 17:30 + Alicja Suchorzewska, Genowefa Czesław Wojtczak.

  • 17:30 + Jerzy Kyc - 6. rocznica śmierci.

  • 18:00 + Ewa Pawlicka.

  • 18:00 + Danuta Frontczak - 10. greg.

wtorek
11-12-2018

  • 06:30 + Cezary Ścibiorek - 15. rocznica śmierci.

  • 07:15 + Maciej Pluta - 11. greg.

  • 17:30 + Feliks Wiktorek /6. rocznica śmierci/, Anna Wiktorek.

  • 17:30 + Aleksander Szydłowski.

  • 18:00 Msza św. w intencji zmarłych w czyśćcu cierpiących.

  • 18:00 + Danuta Frontczak - 11. greg.

środa
12-12-2018

  • 06:30 + Aleksander Pelski.

  • 07:15 + Maciej Pluta - 12. greg.

  • 17:30 + Leokadiusz Brojek, zmarli z rodziny Brojków, Kazimiera Jan Szewczyk, zmarli z rodziny Szewczyków.

  • 17:30 + Stanisław Paweł Dobiech, zmarli z rodziny Dobiechów.

  • 18:00 + Danuta Frontczak - 12. greg.

czwartek
13-12-2018

  • 06:30 + Łucja Józef Walkiewicz, Seweryna Seweryn Pietrasiak.

  • 07:15 + Maciej Pluta - 13. greg.

  • 17:30 + Danuta Frontczak - 13. greg.

  • 17:30 + Dariusz Adamczyk /15. rocznica śmierci/, Bolesław Adamczyk, zmarli rodzice: Helena Władysław Broccy - msza św. zamówiona przez siostrę Małgorzatę.

  • 18:00 + Wacław Krawczyk, zmarli z rodzin Krawczyków i Szulczyków.

piątek
14-12-2018

  • 06:30 + Maciej Pluta - 14. greg.

  • 07:15 + Tadeusz Fijałkowski.

  • 17:30 + Danuta Frontczak - 14. greg.

  • 17:30 + Małgorzata Pałczyńska, Stefan Jaszczyk, Barbara Józef Pałczyńscy, Helena Henryk Czesława Marciniak.

  • 18:00 + Marianna Wojciech Stasiak.

  • 18:00 + Stanisław Adamski - 1. rocznica śmierci.

sobota
15-12-2018

  • 06:30 + Ryszard Cholewa, zmarli z rodzin Cholewów, Jędrasików, Pawlaczyków i Gruszeckich.

  • 07:15 + Maciej Pluta - 15. greg.

  • 07:15 + Apolonia Pazdyk - 2. rocznica śmierci.

  • 07:15 + Danuta Frontczak - 15. greg.

  • 18:00 + Józef Adela Mruk, Jerzy Bajan, Janina Tomczyk.

  • 18:00 + Zbigniew Janina Bolesław Chudzińscy.