Ogłoszenia

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (24 marca 2019r.)

 1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją eucharystyczną będą dzisiaj o godz. 18:00. Trwa Nowenna do Matki Boskiej Jasnogórskiej.
 2. Każdy z nas w wielkim poście przynajmniej raz powinien uczestniczyć w nabożeństwie Gorzkich Żali i Drodze Krzyżowej. Nabożeństwo Gorzkich Żali jest w każdą niedzielę o godz. 18:00.
 3. Droga Krzyżowa w każdy piątek: dla dzieci po mszy św. o godz. 17:00, dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. o godz. 18:00.
 4. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przypada jutro 25 marca. Msza św. będzie o godz. 17:00 i w intencji poszanowania życia będzie o godz. 18:00, będzie można złożyć ofiarę na Fundusz Obrony Życia.
 5. Dzieci z klas IV zapraszamy z rodzicami na spotkanie w niedzielę 31 kwietnia na godz. 10:30. Spotkanie będzie na temat życia Eucharystią i przygotowania do rocznicy pierwszej Komunii św.
 6. Próba chórów parafialnych jest w środy i piątki o godz. 19:00. Zapraszamy do śpiewania wszystkich obdarzonych przez Pana Boga głosem i słuchem.
 7. Świece CARITAS dzieła pomocy dzieciom są do nabycia przy wyjściu z kościoła.
 8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kartki świąteczne oraz pisanki wykonane przez młodzież niepełnosprawną i wolontariuszy ze Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i ich Rodzinom MUMINKI. Za złożone ofiary składamy serdeczne podziękowanie. Zostaną one przeznaczone na dofinansowanie wakacyjnego turnusu rehabilitacyjnego podopiecznych oraz całoroczną działalność Stowarzyszenia.
 9. W tym tygodniu złożono; ofiarę z bloku nr 352 – 500 zł, z bloku nr 353 – 120 zł i Ofiarę bezimienną 200 zł., i 100 zł. Ofiary można składać u „łączników”, wpłacać na konto parafialne i w kancelarii. Za wszystkie ofiary Bóg zapłać!
 10. Prasę katolicką można kupić przy wyjściu z kościoła i w kiosku na placu kościelnym. Najnowszy numer Osservatore Romano jest do nabycia w kiosku.
 11. W tym tygodniu zmarli nasi parafianie: Bolesław Lipnicki, Henryka Jędrzejewska, Stefan Młodawski. Wieczny odpoczynek...

CZYTAJ WIĘCEJ
POWRÓT