Ogłoszenia

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA (18 listopada 2018 r.)

 1. Uroczyste wprowadzenie relikwii św. Siostry Faustyny do naszego kościoła będzie podczas mszy św. o godz. 12:00. Po mszy św. ubogie rodziny z naszej parafii otrzymają wsparcie żywnościowe i odzieżowe.
 2. Nabożeństwo różańcowe z Nowenną do Matki Bożej Jasnogórskiej będzie dzisiaj o godz. 18:00.
 3. Miesięczne spotkanie Apostolstwa Modlitwy Żywego Różańca ze zmianą tajemnic będzie dzisiaj o godz. 17:00. Zapraszamy wszystkich członków Apostolstwa Modlitwy Żywego Różańca.
 4. Wypominki modlitwa kościoła za zmarłych są w każdą niedzielę o godz. 11:30. Na wypominki roczne przyjmujemy do końca listopada.
 5. Nowenna do Matki Bożej Jasnogórskiej będzie codziennie o godz. 18:00. Zakończenie Nowenny będzie 26 listopada o godz. 18:00 z mszą św. o uzdrowienia i modlitwami w trudnych sprawach rodzin.
 6. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela w roku liturgicznym. Opłatki na nasz stół wigilijny poświęcamy podczas wszystkich Mszy św. Łącznicy „Pomocnicy Maryi” przyniosą poświęcone opłatki do naszych domów. Zapraszamy wolontariuszy i prosimy o pomoc w roznoszeniu opłatków. Chętni mogą zgłaszać się do kancelarii w poniedziałek od godz. 10:00 do godz. 12:00 i od 15:30 do 17:30. Ofiary złożone przy opłatkach przeznaczymy na meble do kaplicy Wszystkich Świętych.
 7. Koło Przyjaciół „Radia Maryja” organizuje pielgrzymkę do Torunia, w dniu 01 grudnia. Zgłaszać się można codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00.
 8. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne.
 9. Dzisiaj „Taca gospodarcza” z której ofiary przeznaczamy na ogrzewanie naszej świątyni. W minionym tygodniu wpłynęła bezimienna ofiara 200 zł. Za ofiary składamy Bóg zapłać!
 10. Prasę katolicką można kupić przy wyjściu z kościoła i w kiosku na placu kościelnym.
 11. W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie: Halina Works i Sławomir Rosiak. Wieczny odpoczynek…

CZYTAJ WIĘCEJ
POWRÓT