XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA (12 listopada 2017 r.)
Data dodania: 2017-11-12 16:46:15

 1. Nieszpory niedzielne będą dzisiaj o godz. 18:00.
 2. Miesięczne spotkanie Apostolstwa Modlitwy Żywego Różańca ze zmianą tajemnic będzie w przyszłą niedzielę o godz. 17:00. Zapraszamy wszystkich członków Apostolstwa Modlitwy Żywego Różańca.
 3. Wypominki modlitwa kościoła za zmarłych są w naszym kościele w każdą niedzielę o godz. 11:30. Na wypominki roczne przyjmujemy do końca listopada.
 4. Nowenna do Matki Bożej Jasnogórskiej rozpocznie się w piątek o godz. 18:00 i będzie codziennie o godz. 18:00. Zakończenie Nowenny będzie 26 listopada o godz. 18:00 z mszą św. o uzdrowienia i modlitwami w trudnych sprawach rodzin.
 5. W Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – opłatki na nasz stół wigilijny poświęcamy podczas wszystkich Mszy św. Łącznicy „Pomocnicy Maryi” przyniosą poświęcone opłatki do naszych domów. Zapraszamy wolontariuszy i prosimy o pomoc w roznoszeniu opłatków. Chętni mogą zgłaszać się do kancelarii w poniedziałek od 15:30 do 17:30. Ofiary złożone przy opłatkach przeznaczymy na meble do kaplicy Wszystkich Świętych.
 6. Koło Przyjaciół „Radia Maryja” organizuje pielgrzymkę do Torunia, w dniu 02 grudnia. Zgłaszać się można codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00.
 7. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone są na ogrzewanie naszej świątyni jako „Taca gospodarcza”  . W minionym tygodniu wpłynęła bezimienna ofiara 500 zł. Za ofiary składamy Bóg zapłać!
 8. Mija 100 rocznica założenia przez św. Maksymiliana Kolbe „Rycerstwa Niepokalanej”. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii franciszkanina Ojca Piotra, który przybliży nam to ważne dla Kościoła przedsięwzięcie.
 9. Prasę katolicką można kupić przy wyjściu z kościoła i w kiosku na placu kościelnym.
 10. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na pomoc dla Syrii.
 11. W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie: Henryk Sikora, Halina Żurawska i Zdzisław Wolniewski. Wieczny odpoczynek…