V NIEDZIELA ZWYKŁA (4 lutego 2018)
Data dodania: 2018-02-03 19:37:50

 1. Nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną będzie dzisiaj o godz. 18:00.
 2. Nowenna do Miłosierdzia Bożego przed misjami w naszej parafii rozpoczyna się 08 lutego w najbliższy czwartek i będzie trwała do 16 lutego. Codziennie o godz. 18:00 będą modlitwy związane z kolejnym dniem nowenny.
 3. Misje Miłosierdzia Bożego w naszej parafii rozpoczną się w sobotę 17 lutego o godz. 17:30 powitaniem Pana Jezusa Miłosiernego w znaku obrazu Miłosierdzia Bożego i relikwii św. siostry Faustyny. Misje będą trwały do soboty 24 lutego i będą nauki misyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Program misji został przyniesiony przez kapłana podczas kolędy. Przy wyjściu z kościoła są do pobrania programy misji.
 4. Wypominki, czyli modlitwa za naszych bliskich zmarłych jest w każdą niedzielę o godz. 11:30.
 5. Msza św. w intencji wszystkich chorych z racji Światowego Dnia Chorych będzie w naszej parafii w niedzielę 11 lutego o godz. 12:00. Postarajmy się o przywiezienie chorych do kościoła. Zapraszamy także wszystkich lekarzy i pielęgniarki z naszej parafii do modlitwy w intencji chorych.
 6. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę. Trwała ona od 27 grudnia do 31 stycznia. Odwiedziliśmy 4645 mieszkań. Kolęda w tym roku była przygotowaniem misji Miłosierdzia Bożego w naszej parafii i przygotowuje nas do setnej rocznicy erygowania diecezji łódzkiej. Ofiary składane przy kolędzie przeznaczamy na wykonanie ław do kaplicy Wszystkich Świętych w naszej świątyni. Średnia ofiara wyniosła 16,20 zł.
 7. Planujemy pielgrzymkę do sanktuariów Europy w Toskanii odwiedzimy: Weronę, Lukkę, Pizzę, Sienę San Giminano, Florencję. od 28 kwietnia do 04 maja 2018 r. Zapisy w kancelarii parafialnej.
 8. Siostrom Jezusa Miłosiernego serdecznie dziękujemy za zorganizowanie zimowisk dla dzieci podczas ferii.
 9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka. Jest nowy numer „Różańca” i „Osservatore Romano”.
 10. W przyszłą niedzielę 11 lutego przy naszym kościele będzie zbiórka makulatury. Wspieramy w ten sposób Centrum Służby Rodzinie i misje.
 11. W tym tygodniu zmarli nasi parafianie: Lucyna Sendal, Anna Stańczyk, Krzysztof Grzelak i Adam Szmajda. Wieczny odpoczynek...