IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (11 marca 2018)
Data dodania: 2018-03-10 15:43:26

 1. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie dzisiaj o godz. 18:00.
 2. Odpust ku czci św. Józefa będzie w poniedziałek 19 marca. Sumę odpustową będzie celebrował o godz. 18:00 ks. Andrzej Partyka dyrektor CARITAS Archidiecezji Łódzkiej.
 3. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie w piątek po mszy św. o godz. 17:00, dla dorosłych i dla młodzieży po mszy św. o godz. 18:00.
 4. Przystępujmy już do spowiedzi, jest to spowiedź wielkanocna. Nie zostawiajmy spowiedzi na ostatnie dni przed świętami bo będą długie kolejki.
 5. Dzieci z klas III przygotowujące się do pierwszej komunii w naszej parafii przyjdą z rodzicami na spotkanie z księdzem proboszczem dzisiaj na godz. 13:30.
 6. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania przyjdzie ze swoimi rodzicami na spotkanie w niedzielę 18 marca na godz. 09:00.
 7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kartki świąteczne oraz pisanki wykonane przez młodzież niepełnosprawną i wolontariuszy ze Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i ich Rodzinom MUMINKI. Za złożone ofiary składamy serdeczne podziękowanie. Zostaną one przeznaczone na dofinansowanie wakacyjnego turnusu rehabilitacyjnego podopiecznych oraz całoroczną działalność Stowarzyszenia.
 8. Paschał może ufundować rodzina z naszej parafii.
 9. Przy wyjściu z kościoła są także do nabycia małe świece paschalne na wielką sobotę i baranki z cukru.
 10. Złożyło ofiarę na kościół; bezimienną 100 zł. Bóg zapłać!
 11. Makulaturę można dzisiaj złożyć do kontenera na placu kościelnym i w ten sposób wesprzeć misje i Centrum Służby Rodzinie.
 12. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej przy wyjściu z kościoła. Prasa jest także w kiosku na placu kościelnym.
 13. W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie: Wilhelm Szarżanowicz, Kazimierz Orzechowski, Czesława Białecka i Mariola Piekarska. Wieczny odpoczynek…