IV NIEDZIELA ZWYKŁA /03 lutego 2019 r./
Data dodania: 2019-02-02 18:28:48

  1. Nabożeństwo adoracyjne z zespołem muzycznym i procesją będzie dzisiaj o godz. 18:00.
  2. W pierwszy czwartek miesiąca 07 lutego adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00 do 21:00. Msza św. w intencji Ojca św., biskupów, kapłanów, o powołania do służby w Kościele i w int. Rodziny „Radia Maryja” o godz. 18:00. Ministrantów, scholanki i ich rodziców serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy św.
  3. Katecheza przedmałżeńska będzie od 02 marca w każdą sobotę o godz. 18:00. Wszyscy, którzy planują zawarcie małżeństwa w najbliższym roku a nie maja ukończonej katechezy powinni się włączyć. Zapraszamy.
  4. Pielgrzymkę na Białoruś i do Petersburga na „białe noce” organizujemy od 21 do 30 czerwca 2019 r. Zapisy w kancelarii parafialnej. Program wywieszony jest w kruchcie kościoła.
  5. W święto Matki Boskiej Gromnicznej zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę. Serdecznie dziękujemy tym parafianom, którzy przyjmowali nas w swoich domach z wielką życzliwością. Wielu czuwało na przyjście duszpasterza z otwartymi drzwiami. Dla nas kapłanów czas kolędy to czas dużego wysiłku ponieważ od godz. 06:30 sprawujemy msze św. i spowiadamy w kościele, udajemy się później do innych obowiązków (katecheza w szkołach, dyżur w kancelarii i pogrzeby naszych parafian na cmentarzach w całym mieście). Kolędę rozpoczynaliśmy od godz. 16:00 kolęda trwała do godz. 20:00 lub 21:00 każdego dnia. Dlatego jesteśmy wdzięczni za życzliwość, wspólną modlitwę i ofiary złożone na utrzymanie naszego kościoła. Bóg zapłać!
  6. Pan Paweł organista który pracował w naszej parafii przez 10 lat znalazł pracę bliżej swojego miejsca zamieszkania. Dziękujemy Panu Pawłowi za dobrą współpracę przez dziesięć lat jego posługi. Poszukujemy odpowiedniego organisty na Jego miejsce.
  7. Za ofiary złożone podczas kolędy na ufundowanie wystroju naszego kościoła. Bóg zapłać!
  8. Prasa katolicka jest do nabycia przy wyjściu z kościoła. Prasa jest także do nabycia w kiosku na placu kościelnym.
  9. W tym tygodniu zmarli nasi parafianie: Andrzej Gwazdowicz, Zbigniew Przybysz, Jan Górecki, Paweł Kubiak i Irena Patolska. Wieczny odpoczynek…